Engellilerle İlgili Vakıflar

'Engellilerin Dünyası' forumunda Afti tarafından 22 Nis 2017 tarihinde açılan konu

1. Afti

Afti Active Member Forum Üyesi

Alınan Beğeniler:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Web Sitesi:
    <div style="text-align: center;"><b><font size="5">Engellilerle İlgili Vakıflar</font></b></div><div><br></div><div><div><ol><li>Altı Nokta Körler Vakfı</li><li>Altınokta Körlere Hizmet Vakfı</li><li>Anne Ve Bebek Sağlığı Vakfı</li><li>Anne Ve Çocuk Eğitim Vakfı</li><li>Bedensel Engellileri Güçlendirme Vakfı</li><li>Belediyeler Planlama Hizmetleri Vakfı</li><li>Çanakkale Spastik Özürlü Çocuklar Eğitim Vakfı</li><li>Çocuk Sağlığını Koruma Vakfı</li><li>Çocuk Vakfı</li><li>Dost Yaşam Down Sendromu Vakfı</li><li>Eğitilebilirler Eğitim Ve Rehabilitasyon Vakfı</li><li>Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Vakfı</li><li>Fiziksel Engelliler Vakfı</li><li>İçev İşitme Engelli Çocukları Eğitim Vakfı</li><li>İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul Vakfı</li><li>İşitme Özürlü Çocukları Eğitim Ve Araştırma Vakfı</li><li>İzev İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim Ve Dayanışma Vakfı</li><li>Konya Ortopedi Vakfı</li><li>Körlere Işık Vakfı</li><li>Mersin Görme Engellileri Kalkındırma Ve Yardımlaşma Derneği</li><li>Malatya Zihinsel Özürlü Çocukları Koruma Ve Yetiştirme Vakfı</li><li>Özürlüler Vakfı</li><li>Ruh Hastalıklarını Readaptasyon Derneği</li><li>Sevgi Zihinsel Engelliler Yardım Ve Dayanışma Vakfı</li><li>Sevgi Zihinsel Yetersiz Çocukları Araştırma, Eğitme Ve Kazandırma Vakfı</li><li>Spastik Felçlileri Koruma Ve Güçlendirme Vakfı</li><li>Spastik İle Muhtaç Çocuklar Kültür, Sanat, Spor Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği</li><li>Todev Türkiye Otistiklere Destek Ve Eğitim Vakfı</li><li>Turizm Geliştirme Vakfı</li><li>Turizm Ve Seyahat Acentaları Vakfı</li><li>Türk Aile Sağlığı Ve Planlaması Vakfı</li><li>Türkiye Böbrek Nakli Ve Diyaliz Hastalarına Hizmet Vakfı</li><li>Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Başkanlığı (Tegv)</li><li>Türkiye Engelliler Vakfı</li><li>Türkiye Güçsüzler Ve Kimsesizlere Yardım Vakfı</li><li>Türkiye Körler Vakfı</li><li>Türkiye Özürlüler Eğitim Ve Dayanışma Vakfı</li><li>Türkiye Sakatları Koruma Vakfı</li><li>Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı</li><li>Türkiye Trafik Kazaları Yardım Vakfı</li><li>Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme Ve Koruma Vakfı</li><li>Çoalan Sipastik, Engelli, Zekasız Koruma Vakfı</li></ol></div></div><div><br></div>

Bu Sayfayı Paylaş