Sevgilim Gerçekten Bana Aşık mı?

'Aşk Doktoru' forumunda Peri tarafından 13 Kas 2016 tarihinde açılan konu

Konu etiketleri:
 1. Peri

  Peri Nokta & Peri Site Yetkilisi

  Katılım:
  29 Eki 2016
  Mesaj:
  10,139
  Alınan Beğeniler:
  66
  Ödül Puanları:
  48
  Cinsiyet:
  Kadın
  Sevgilim Gerçekten Bana Aşık mı?


  Size Saygı Gösteriyor. Eğer bir erkek aşıksa, karşısındaki kadına mutlaka saygı gösterir, onun hayatındaki detaylara özenlidir. Davranışları, düşünceleri… Saygısızlık etmemek için gerçekten çaba gösteriyordur. Eğer erkek arkadaşınız, sevgiliniz, kocanız, sizin fikirlerinize değer veriyorsa, karakterinize ait özelliklerinizden iltifatla bahsediyorsa, başarılarınızı kutluyorsa, size aşık demektir. Hatta en tuhaf huylarınıza dahi sempatiyle yaklaşır. Mesela kendisi sevmese dahi, sizin hastası olduğunuz çikolatadan mutlaka evde olmasını sağlar.

  Her Zaman aklındasınız. Gün içinde size komik mesajlar atıyor mu? Ya da aranızda hatırası olan bir şarkıyı paylaşıyor. Bunun anlamı, siz aklına düşüyorsunuz ve elbette kendisini de size hatırlatıyor bir şekilde. Bir gün önce merak ettiğiniz bir konuyu, ertesi gün araştırılmış ve yanıtlanmış olarak bulabilirsiniz. İşi ne kadar yoğun olursa olsun… Erkeğinizin kalbinde yeriniz ne kadar sağlamsa, gün içinde sizi düşünmeye, düşündüğünü söylemeye de o kadar hevesli olur.

  Konulara Uzlaşmacı Yaklaşıyor. Aşk, bir erkeğin dahi kalbini yumuşatabilir. Her zaman da haklı olmak gerekmiyor canım! Eğer erkek arkadaşınız normalde inatlaşacağı bir konu hakkında daha uzlaşmacı tavırlar sergiliyorsa, bilin ki size gerçekten aşık. Dikkat edin; müthiş sinema eleştirmeni olan sevgiliniz, bu sefer gideceğiniz sinema filmine sizin karar vermenizi onayladı mı? Tamamdır. Demek ki mantığı yerine, kalbinin sesini dinlemeye başladı. Bencil olmamaya başladığı zaman, size gerçekten de aşık olduğuna inanabilirsiniz.

  Arkadaşlarının Yanında Size Sarılıyor. Çoğu erkek, baş başa kaldığında elinden geleni ardına koymazken, her ne hikmetse, topluluk içinde kız arkadaşına dokunmaktan pek hoşlanmaz. Ayıbını, günahını bir tarafa bırakacak olursak; genel olarak bir erkek, birlikte olduğunuzu alenen sergilemekten pek de hoşlanmayabilir. Ne zaman ki topluluk içinde kolunu omzunuza attı; o zaman birlikteliğinizi artık dünyaya gururla bildiriyor demektir. Bu hareket aynı zamanda kadınını sahiplenen bir erkeğin tipik davranışlarından biridir. Aşkın bir diğer belirtisi de, ucunda seks çıkarı olmadan da sergileyebildiği ufak sarılışlar ve dokunuşlar.

  Sizin İçin Hayatınızı Kolaylaştırmak İstiyor. Kadınlar erkeklerdeki “Bana bırak, ben hallederim” yaklaşımını her zaman kabul etmeyebiliyor. Ama unutmayın, eğer erkek arkadaşınız sizin için kötü geçen bir günün sonrasında, rahatlayabilmeniz ve hatta yardımcı olmak adına sorunlarınızı dinleyip, çözme gayretine girdiyse, bu size gerçekten değer veriyor anlamına gelir. Hem duygusal olarak hem de ismen “yanındayım” mesajından daha şahane ne olabilir ki? “Seni seviyorum” demenin en ince ayrıntılarından biridir bu. Bir gülümsemeniz ona dünyaları verecektir.


   

Bu Sayfayı Paylaş